logo

Jeżeli planujecie Państwo wakacje i Wasza podróż zaczyna się na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach, to z pewnością poszukujecie miejsca parkingowego dla swojego samochodu. Rezerwacja parkingu przy lotnisku to gwarancja wygodnego dojazdu na czas do portu lotniczego oraz komfort szybkiego powrotu po przylocie z udanych wakacji. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dokonanie rezerwacji jest bardzo proste wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: +48 695 813 554 lub wypełnić poniższy formularz rezerwacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Parking EDAM Plus Michał Wieczorek z siedzibą przy ul. Kolejowa 1; 42-625 Pyrzowice. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: lotnisko-parking-pyrzowice@wp.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Z uwagi na duże obłożenie parkingu, pomimo wysłania formularza rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia rezerwacji
+48 695 813 554