O nas

Parking Edam znajduje się przy lotnisku Pyrzowice, położony jest zaledwie 150-200m od terminalu A i B.
Do lotniska prowadzi oświetlona, asfaltowa droga co spacerkiem jest 3-4 min drogi.

Witamy na naszym parkingu!

 

Firma Edam w Pyrzowicach zapewnia miejsca postojowe dla wszystkich tych, którzy wyjeżdżając na wakacje, czy też w sprawach służbowych korzystajac z lotniska w Katowicach, pragną mieć pewność, że pozostawiają swój samochód w dobrych rękach. Nasze auto nierzadko jest jedną z naszych większych inwestycji. Z tego też względu bardzo ważne jest dla nas jego bezpieczeństwo. Zostawiając je na kilka dni, a czasem i tygodni, chcemy ulokować je w miejscu, gdzie będzie dobrze strzeżone. Z pewnością nie jest nim zwykły parking przy osiedlu, czy supermarkecie. W związku z tym, zaczynamy poszukiwać strzeżonego parkingu, który spełni nasze wymagania.

Lokalizacja

Największą zaletą naszej firmy jest niewątpliwie niewielka odległość od lotniska w Katowicach. Lokalizację planowaliśmy zresztą z rozmysłem, chcąc Państwu jak najbardziej ułatwić przejście na lotnisko. Jak wiadomo, wyjeżdżając mamy ze sobą zwykle różnego rodzaju bagaże. Walizki i plecaki często są ciężkie i bardzo męczące byłoby przenoszenie ich kilka kilometrów. Właśnie dlatego, nasz parking w Pyrzowicach znajduje się dokładnie 150-200m od terminalu A i B. Cała droga na lotnisko wyłożona jest asfaltem i dodatkowo oświetlona, dzięki czemu bardzo łatwo jest przewieźć tamtędy walizki na kółkach i w ogóle poruszać się tą drogą o każdej porze dnia i nocy.

Bezpieczeństwo i dodatkowe zalety

Jak wiadomo, w okolicach każdego lotniska, znajduje się zwykle wiele miejsc postojowych. Okoliczni mieszkańcy pragnąć zarobić, otwierają parkingi w swoich ogrodach, czy na działkach. Musimy jednak pamiętać, że takie rozwiązania nie zawsze są odpowiednio zaplanowane i przygotowane do pomieszczenia tak dużej ilości pojazdów.

Ogromne znaczenie ma także bezpieczeństwo pozostawionych tam samochodów, które zapewnić im musi właściciel. To zaś wymaga pracy. Zapewniamy miejsca dokładnie strzeżone zarówno przez firmę, jak też wyszkolone psy. Dodatkowo jest także monitorowany, dzięki czemu mamy możliwość jego obserwacji dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dodatkowo jest także oczywiście ubezpieczony. Nasz parking czynny jest oczywiście siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Dzięki temu mogą się Państwo do nas zgłosić o każdej porze.

Zawsze można liczyć na naszą pomoc

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także przewidując różnego rodzaju problemy, które mogą się pojawić po dłuższym nieużywaniu samochodu, postanowiliśmy dodatkowo zapewnić pewnego rodzaju sprzęty „pierwszej pomocy”. Posiadamy akumulatory, kable rozruchowe, kompresor i tym podobne, czyli wszystko to, co może się okazać niezbędne po Państwa powrocie z zagranicy. To jednak ciągle nie wszystko.

Oprócz oddania do Państwa dyspozycji świetnie przystosowanego parkingu, pragniemy Państwu także zaoferować możliwość wypożyczenia garaży i wiat. Niewątpliwie bowiem trzymanie pojazdu w takich warunkach sprawia, że jest on mniej narażony na wszelkie urazy, czy szkodliwe działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty już dziś.

 

 

 

 

widok

 

 

EDAM jest:

- chroniony przez firmę
- ubezpieczony
- monitorowany
- strzeżony
- czynny całodobowo 7 dni w tygodniu

 

Zapewniamy pomoc:

- akumulator
- kable rozruchowe
- kompresor i inne

 

Zapraszamy do współpracy biura podróży!

 

 

 

 

MY TUTAJ PILNUJEMY

 

piesek

 

piesek 2

 

  • Podaj imię i nazwisko Np. Jan Nowak
   Podaj imię i nazwisko.
   • Dzień rozpoczęcia postoju:
   • Dzień zakończenia postoju:
   • Godzina rozpoczęcia postoju:
   • Godzina zakończenia postoju:
   • Liczba pojazdów:
  • Podaj poprawny nr rejestracyjny Np. SK 0000
   Podaj nr rejestracyjny samochodu.
  • Podaj poprawną nazwę kraju. Np. Polska
   Podaj nazwę kraju.
  • Podaj poprawny nr telefonu. +48 234 234 223
   Podaj nr telefonu kontaktowego.
  • Podaj poprawny adres e-mail Np. jan@nowak.pl
   Podaj adres e-mail do korespondencji.
  • Orientacyjna kwota: 0zł
Parking EDAM
ul. Kolejowa 1
42-625 Pyrzowice
Tel.: 32 284 51 93
Tel. kom.: +48 695 813 554


NOCLEGI:
724-220-243 ; 724-531-294

Mapa